Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

PARASOLE

Deszcze pojawiają się dosyć często w naszym klimacie i praktycznie w każdym miesiącu może pojawić się mżawka lub ulewa. Oprócz kaloszy i peleryn przeciwdeszczowych, obowiązkowym elementem ochrony przed deszczem jest parasol. Może to być tradycyjnie ręcznie rozkładany parasol lub niewielki automat mieszczący się nawet w małej torebce.

Jednym z rozwiązań oferowanych przez nasze studio jest możliwość dodania do parasoli elementów odblaskowych np. w postaci paska lub nadruku na rączce.

Firma MStudio dopasowuje się do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Wśród naszych rozwiązań są profesjonalne nadruki na parasolach wykonywane metodą sitodruku, grawerowane laserem, termolaserem, techniką sublimacji oraz tampodruku.

 

 

 


Strict Standards: Non-static method modFBLikebox::getFBLikebox() should not be called statically in /home/mstudio/domains/mstudioreklamy.pl/public_html/modules/mod_fbslider/mod_fbslider.php on line 4

Zaufali nam

Powrót

© Copyrights reserved
Kontakt: 533-153-999

projektowanie stron www, reklama